telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутатський десант на Донеччину

Заступник голови обласної ради Лілія Ричкіна та депутати-радикали Наталія Калініченко й Едуард Пінчук напередодні пасхальних свят відвідали бійців на Сході країни.

Вони передали воякам вироби від школярів Сумщини та паски, які напекли члени Сумської Радикальної партії.

Наталія Калініченко говорить, що було дуже зворушливо спостерігати, коли бійці розбирали обереги та сувеніри. «Хтось брав підковку, хтось хотів ангелочка чи писанку! Приємно, що серед присутніх зустріли наших земляків-білопільців з Ворожби, Нових Вирків, Іскрисківщини, Білопілля».

Народні обранці спочатку відвідали наших бійців, які несуть службу в 27 ракетно-артилерійській бригаді, далі тих, хто служить у роті патрульної поліції особливого призначення «Суми» в місті Красноармійську. І хоча за визначенням це «мирна» українська територія, але, за словами заступника командира полковника Миколи Графова, не все так просто і спокійно. Бійці охороняють важливі об’єкти життєдіяльності міста, виїжджають на виклики в різні місця Донеччини. «Хлопці не скаржаться, лише повторюють: скоріше б все закінчилось і ми поїхали додому. Дехто з них служить в підрозділі з дня його заснування», - говорить Лілія Ричкіна. Вона передала бійцям дитячі поробки, які робила малеча з усієї області.

Депутатський десант на Донеччину закінчився у підрозділі Національної гвардії, який розташований у Слов’янську. Там несуть службу багато наших земляків, яких обласні парламентарі привітали від Сумської обласної ради з наступаючим Великоднем, передали спечені паски та дитячі поробки.

Лілія Річкина запевнила, що паски пекли власноруч за домашнім рецептом і смачними вони будуть ще довго, тож у Великдень стануть прикрасою солдатського столу.

Депутати говорять, що зустріли в зоні АТО багато земляків, які передають вітання жителям Сумщини, дякують їм за увагу та підтримку.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top