telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Семен Салатенко відзначив героїв-ліквідаторів грамотами та подяками

Сьогодні, у 30-ту річницю трагедії на Чорнобильській АЕС, у обласній філармонії відбувся концерт-реквієм.

Голова обласної ради Семен Салатенко разом з іншими керівниками міста та області відзначив героїв-ліквідаторів почесними грамотами та подяками.

За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у справу соціального захисту учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи Почесною грамотою Сумської обласної ради нагороджений ліквідатор аварії на Чорнобильській атомній електростанції, голова Сумського міського осередку Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Микола Яковенко.

Грамоту Сумської обласної ради отримали ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній електростанції, члени Сумського міського осередку Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Надія Кириченко та Андрій Сичов. Подякою обласної ради нагороджені ліквідатори аварії на ЧАЕС, члени Сумського міського осередку Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Володимир Бутенко, Володимир Гладнєв, Олена Удовенко та ліквідатор аварії, член правління Сумської міської громадської організації «Чорнобиль-Суми» Леонід Троян.

«Я від усього депутатського корпусу хочу подякувати вам, героям, без яких нас би сьогодні не було, як не було б і України. Ваш подвиг та самопожертва – це справжнє геройство заради миру та життя», - зазначив Семен Салатенко.

Останнє оновлення на Середа, 27 квітня 2016, 09:40

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top