telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумах згадали Чорнобильську трагедію та вшанували загиблих

Сьогодні, 26 квітня, в Сумах відзначили 30-ту річницю Чорнобильської катастрофи. Біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля» відбувся мітинг-реквієм. Вшанували загиблих та згадали про страшну трагедію ліквідатори аварії, вдови і діти чорнобильців, представники влади, силових структур, учні шкіл, духовенство та громадськість.

У церемонії покладання квітів взяли участь голова обласної ради Семен Салатенко, міський голова Сум Олександр Лисенко, заступники голови ОДА, керівники управлінь та відомств і мешканці міста.

На місці зібрання священнослужителі відправили молебень за загиблими та померлими внаслідок Чорнобильської катастрофи. Потім присутні виконали Гімн України, хвилиною мовчання вшанували загиблих і поклали квіти до пам’ятного знаку.

Семен Салатенко, спілкуючись із пресою наголосив, що на долю кожного народу випадають свої випробування. «Для нас – це Чорнобиль, що не має аналогів за масштабами атомного лиха. Радіаційні промені смерті не змогли знищити дух героїзму, солідарності й самовідданості ліквідаторів стихії із Сумщини. Із болем у серцях ми вкотре згадуємо усіх, хто пішов у безсмертя, приборкуючи ядерну стихію. Тож, зберігаючи про них пам'ять, шануймо мужність земляків, які живуть сьогодні поруч з нами. Їх в області залишилося 13,5 тисяч», - зазначив голова ради.

Останнє оновлення на Середа, 27 квітня 2016, 09:40

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top