Семен Салатенко зустрівся з головою військово-цивільної адміністрації Красногорівки Олегом Ливанчуком

Голова військово-цивільної адміністрації м.Красногорівка, Донецької області Олег Ливанчук завітав до Сум. Він зустрівся з головою Сумської обласної ради Семеном Салатенком та головою бюджетної комісії Оленою Сердюк. Вони обговорили питання взаємодії військово-цивільної адміністрації та Сумської обласної ради, зокрема налагодження волонтерської, культурної, ділової діяльності.

Нагадаємо, вже декілька місяців сумчани їздять до цього невеликого містечка Донецького регіону і допомагають його жителям. Воно й зрозуміло, оскільки майор міліції Олег Ливанчук – наш земляк.

Завдячуючи керівнику обласного управління лісового та мисливського господарства Віктору Чигринцю, до Красногорівки були завезені понад 2 тисячі саджанців дерев, у більшості – хвойних. Міський голова Сум Олександр Лисенко передав 300 кущів троянд, ректор СНАУ – Володимир Ладика – саджанці плодових дерев та кущі ягід. Наразі активісти Сумщини шукають спонсорів, аби закупити дитячий майданчик, що коштує майже 100 тисяч грн.

 

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради