telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутат Марія Коняєва виступила головним секретарем волейбольного турніру на Глухівщині

На базі агротехнічного інституту у Глухові відбулися змагання на кубок одного з агропромислових холдингів – «Rostok Holding». У спортивній залі виборювали першість п’ять команд з Путивля, Конотопа, Глухова.

Організатори турніру запросили депутата обласної ради Марію Коняєву (фракція УКРОП) у якості головного секретаря змагань.

«Одним із пріоритетних напрямків нашого життя було, є і буде збереження здоров’я. Тому в Глухові та Глухівському районі питанню фізкультури та спорту приділяється значна увага. І дуже приємно, що до цього приєднуються і директори підприємств, навчальних закладів, тренери, підприємці та просто небайдужі люди. Ось і цього разу спортивні зали агротехнічного інституту гостинно приймали найсильніші жіночі команди», - говорить Марія Коняєва.

За словами учасників спортивного свята, волейбольний турнір пройшов на високому рівні, вболівальники гучними оплесками вітали переможців – команду з Конотопа, що здобула «золото», срібних та бронзових призерів – глухівчан.

«Спортсмени отримали не тільки задоволення від турніру, а й радість самоствердження та фізичного удосконалення. Людина народжується для добра та щастя. Чим більше радісних, щасливих подій на її шляху, тим яскравіше забарвленим, емоційним та змістовним стає життя. Саме це дає фізична культура і спорт», - переконана депутат обласної ради Марія Коняєва.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top