telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Звернення голови обласної ради Семена Салатенка з приводу річниці трагедії на Чорнобильській АЕС

Дорогі земляки!

Минає тридцять років з того часу, коли відбулася страшна аварія на Чорнобильській атомній електростанції, що стала символом найбільшої в історії людства техногенної катастрофи.

На долю кожного народу випадають свої випробування. Для нас - це Чорнобиль, що не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні й побутові умови життя.

Радіаційні промені смерті не змогли знищити дух героїзму, солідарності й самовідданості ліквідаторів стихії із Сумщини. Із болем у серцях ми вкотре згадуємо усіх, хто пішов у безсмертя, приборкуючи ядерну стихію. Тож, зберігаючи про них пам'ять, шануймо мужність земляків, які живуть сьогодні поруч з нами. Їх залишилося 13,5 тисяч осіб зі статусом постраждалих від Чорнобильської катастрофи. З обласного бюджету цього року на різні програми, що стосуються чорнобильців, виділено понад 2 млн. грн. На останній сесії депутати облради надали фінансову підтримку у розмірі 40 тисяч грн. Сумській обласній організації ВГО інвалідів «Союз Чорнобиль України».

2016-й оголошено роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи. Нехай він стане роком єднання, роком спільної пам’яті, добрих помислів і вчинків на нашому тернистому шляху до європейського майбутнього! Усім миру, міцного здоров’я, щастя та добробуту!

З повагою
голова Сумської обласної ради                                  Семен Салатенко

 

Останнє оновлення на Середа, 27 квітня 2016, 09:40

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top