telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Обласні депутати та керівники місцевого самоврядування Білопільщини – на футбольному турнірі

На футбольному полі стадіону ім. Ю. Білонога в Білопіллі відбулося мирне протистояння між командами учасників АТО.

Кубок голови районної державної адміністрації виборювали 4 команди дорослих і 2 - дитячі. На відкритті колишніх бійців, а нині – футболістів, привітали очільники району Володимир Верещагін та Володимир Дурноп’ян, Білопільський міський голова Юрій Зарко, заступник голови громадської організації «Воїни АТО Білопільщини» Євген Єфименко та депутат обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Наталія Калініченко.

У турнірі взяв участь ще один депутат обласної ради від Радикальної партії - учасник АТО Едуард Пінчук, який виступав у складі команди з Жовтневого. Окрім Едуарда. На поле також вийшли його бойовий побратим Олег Сірик, неодноразовий призер Європи та світу з біатлону, найкращий біатлоніст світу 2015 року серед юніорів Артем Тищенко і переможець Всеукраїнських, призер Європейських змагань із біатлону, член збірної України Дмитро Ігнатьєв.

Було багато емоцій та радості. Звичайно, виграти хотілося всім. Але у запеклій і справедливій боротьбі перемогла збірна Білопільського військкомату, яка у фіналі виграла у прикордонників. Третіми стали жовтневські атовці-біатлоністи.

Виходили на поле і молоді футболісти. У змаганні дитячих команд перемогли вихованці футбольної секції Білопільської ДЮСШ ім. Ю. Білонога.

Головне в цьому турнірі те, що емоцій і призів вистачило всім. Гравці отримали поздоровлення, кубки, грамоти та медалі. А команда, яка виграла з найбільшим рахунком, - ще й солодкий приз від районної організації Радикальної партії. Депутати обласної ради Наталія Калініченко та районної ради Сергій Кисельов вручили його юним футболістам - вихованцям ДЮСШ.

Того дня не лише біатлоністи змінили лижі на м’яч, атовці одягли замість камуфляжної форми - спортивну, а й посадовці та керівники самоврядування виступали в різних ролях.

Ворожбянський міський голова Андрій Дружченко був суддею, старший інспектор дільничних Сергій Суховерхов став найкращим воротарем, прикордонник Олександр Кальченко - найкращим гравцем турніру. Працівники райдержадміністрації пригощали всіх гарячим чаєм, а всі присутні, забувши про посади, стали щирими вболівальниками. "

- Головне, що спорт об’єднує всіх нас. Такі змагання треба проводити частіше і тоді будемо краще розуміти одне одного і підтримувати не лише на футбольному полі, - переконаний голова районної ради Володимир Дурноп’ян.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top