telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Олександр Будник підняв питання дотримання екологічного законодавства підприємствами області

Сьогодні, говорить голова фракції «Відродження» у Сумській облраді, багато виробничих об’єктів, які працюють на Сумщині, розпоряджаються відходами на свій розсуд — без отримання дозволів. Частими є випадки, коли вони незаконно здійснюють викиди (або скиди) забруднюючих речовин, вивозять виробниче сміття у невстановлені для цього місця, оминаючи процедури утилізації. Це, звісно, шкодить надрам області.

Крім того, багато підприємств ухиляються від сплати екологічного податку, передбаченого законодавством. Це призводить до ненадходження коштів до місцевих бюджетів.

«На жаль, протягом тривалого часу питанню дотримання екологічного законодавства підприємствами Сумщини не приділялося належної уваги. Тому деякі виробництва сьогодні працюють незаконно.

Важливо виправити цю ситуацію, бо кошти від сплати екологічного податку надходять до природоохоронних фондів, і за їх рахунок можна реалізовувати екологічні програми, будувати сміттєперероблюючі заводи та інші важливі об’єкти», — упевнений депутат.

Олександр Будник подав звернення до Департаменту екології, природних ресурсів та паливно-енергетичного комплексу Сумської облдержадміністрації, в якому вимагає надати повну інформацію про наявність дозволів у підприємств області на здійснення будь-яких операцій у сфері поводження з відходами. Ця інформація буде використана для перевірки законності роботи таких підприємств, а також для вирішення питання поповнення обласного бюджету від їх діяльності.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top