telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Патріотично-налаштовані шосткинці просять врахувати їхню думку при перейменуванні вулиць

Заступник голови обласної ради Лілія Ричкіна як співголова обласної комісії з питань реалізації положень закону про декомунізацію взяла участь у її черговому засіданні.

На порядку денному питання - перейменування вулиць у Шостці та проблеми, пов’язані з цим проектом. Тож до розмови були залучені представники одноіменної комісії комісії при виконкомі Шосткинської міської ради, громадського-політичних об’єднань.

Зокрема координатор обласної організації національного руху «ДІЯ» Віталій Ляшок, член ВО «Свобода» Віктор Гримайло, громадсько-політтчний діяч, учасник АТО Мирослав Ляшок говорять, що в Шостці міська влада проігнорувала думку патріотично налаштованих містян при зміні назв вулиць, площ і провулків.

- Ми переконані, що топоніміка теж сприяє патріотично виховувати, - кажуть активісти, - а тому й вулиці мають носити імена знаних українців.

Особливо їх обурило, що імена шосткинців - героїв АТО присвоєно тим вулицям, які лише в проекті – колись має з’явитися цілий мікрорайон, де зараз ще тільки роздано земельні наділи демобілізованим учасникам неоголошеної війни на Сході країни.

Міська влада Шостки наполягає, що всі дії були вчинені в рамках чинного законодавства, відбулися громадські слухання, на кожній вулиці проведено обговорення.

Вислухавши різні думки, члени обласної комісії з питань реалізації положень закону про декомунізацію ухвалили детально розібратися в ситуації і прийняти виважене рішення. 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 19 квітня 2016, 16:14

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top