telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Шосткинський регіон потребує розвитку медичного навчального закладу

Заступник голови Лілія Ричкіна та начальник управління майном обласної ради Микола Коваленко відвідали Шосткинське медичне училище, де мали зустріч з педагогічним та учнівським колективами, які поділилися своїми проблемами.

Вони розповіли, що за рахунок спонсорів у навчальних кабінетах училища уже здійснено ремонтні роботи. Але потрібні кошти на капітальний ремонт фасаду будівлі. Тож і попрохали представників області посприяти їм у цьому.

Лілія Ричкіна пообіцяла взяти це питання на контроль і вже найближчим часом роз’яснити колегам по депутатському корпусу ситуацію та просити їх погодити необхідність фінансування ремонтних робіт. А Микола Коваленко запропонував підготувати відповідні проектно-кошторисні документи.

Відбулися й переговорити з міським головою, директором училища щодо подальшого існування цього навчального закладу. Як відомо, у результаті освітньої реформи в країні частину подібних училищ буде оптимізовано. Яке майбутнє чекає Шосткинське медичне училище, фінансувати яке тільки з міського бюджету немає можливості.

Учасники розмови зійшлися на думці, що такий навчальний заклад потрібен на Сумщині, оскільки тільки в ньому готують фармацевтів. Крім того, тут навчаються діти не тільки Шосткинщини, а сусідніх районів – Ямпольського, Середино-Будського, Кролевецького, Глухівського. Саме тутешні випускники стають добрим кадровим резервом для лікарень та медамбулаторій цілого регіону. Словом, це питання потребує детального і скрупульозного вивчення спільно з департаментом освіти, народними обранцями, місцевою владою. Не останнє слово - і за громадськістю.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 квітня 2016, 13:49

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top