Обласні депутати в Білопіллі заклали капсулу з посланням у майбутнє на місці пам’ятника учасникам АТО

13 квітня у Білопіллі депутати Сумської обласної ради взяли участь у закладенні капсули з посланням для майбутніх поколінь на місці створення пам’ятника учасникам антитерористичної операції та Алеї Слави загиблим героям.

Дата цього заходу - не випадкова. Саме два роки тому, 13 квітня 2014 року, Рада національної безпеки і оборони України оголосила про початок проведення антитерористичної операції у східній частині України.

За ініціативи громадської організації «Воїни АТО Білопільщини», підтримки районної та міської влад прийнято рішення спорудити пам’ятник воїнам, учасникам антитерористичної операції та Алею Слави землякам, які загинули, захищаючи незалежність та єдність нашої держави.

Цього дня у міському парку зібралися родини загиблих, учасники АТО, учні шкіл, громадськість району, народні обранці районної та обласної рад, зокрема депутати від Радикальної партії Олега Ляшка Наталія Калініченко, Сергій Іщенко, Едуард Пінчук та «Блоку Петра Порошенка» Володимир Токар. Присутні на заході хвилиною тиші вшанували пам’ять загиблих у зоні АТО, в тому числі й уродженців Білопільщини.

Депутат обласної ради, колишній снайпер розвідувальної роти 79 Миколаївської аеромобільної бригади Едуард Пінчук 78 днів захищав Донецький аеропорт. Він переконаний, що жоден пам’ятник не замінить людям рідних, але стане нагадуванням тим, хто намагатиметься будь-коли розв’язувати питання через військові протистояння.

- Щиро хочу, і за це ми воювали, щоб згадані сьогодні хлопці були останніми загиблими на Білопільщині. Ніколи і ніде не повинна проливатись людська кров! – заявив воїн-депутат.

Як розповів заступник голови районної ради Володимир Відуєв, сьогодні є домовленість і порозуміння з боку голів сільських, селищних, міських рад  Білопільщини щодо виділення коштів на будівництво цього комплексу. Влада сподівається, що допоможуть реалізувати цей проект і сільгоспвиробники, меценати та небайдужі люди.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube