telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Добрі справи: депутати - дітям

Уже п’ятий рік поспіль діти з урочища Баранівка беруть участь у прибиранні і підготовці до літа дитячого майданчика, який був збудований за ініціативи депутата обласної ради Віри Мотречко.

Не став винятком і рік нинішній. За сприяння «Зеленбуду» були обрізані гілки дерев, а депутати, батьки та діти відремонтували й пофарбували пісочницю, гойдалки, прибрали територію майданчика. А потім, як і водиться, - солодкий стіл.

Віра Володимирівна говорить, що коли підростаюче покоління самостійно виявляє бажання і долучається до прибирання території та ремонту збудованого для них майданчика, вони не лише берегтимуть плоди своєї праці, а й не дозволять руйнувати її одноліткам. «При цьому настрій завжди у них – чудовий. Вони горді, що роблять важливу справу. Ми їх разом з батьками підтримуємо», - зазначає Віра Мотречко.

За словами депутата, щотравня на цьому ж майданчику відбувається «Свято всіх малят». Дітлахи району самостійно готують цікаву програму, співають, танцюють, розповідають вірші. Звісно, запрошуються на концерт юних талантів і батьки. А після свята всі учасники отримують солодкі призи від Віри Мотречко та депутата Сумської міської ради Бориса Богодушка, який нині перейняв естафету від Віри Володимирівни роботу в окрузі.

Цього року саме на «Святі всіх малят» будуть нагороджені й ті дітлахи, хто долучився до прибирання майданчика. 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top