telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Віра Мотречко просить звернути увагу на проблеми онкохворих

Депутат обласної ради, член постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад та приватизації Віра Мотречко у своєму депутатському запиті до керівників області просить надати доручення аби опрацювати питання щодо придбання хіміотерапевтичних препаратів для покращення діагностики онкохворих та передбачити кошти на ці потреби у 2016 році.

Зокрема, депутат акцентує увагу, що на сьогодні онкологічна допомога є однією з дорого вартісних як за медикаментозним забезпеченням, діагностиці (томографія, УЗД, рентгенологічні дослідження), так за методами лікування із застосуванням променевої та хіміотерапії:

«У 2015 році не було отримано жодного хіміотерапевтичного препарату з державного бюджету в рамках Регіональної програми. Висока вартість хіміотерапевтичних препаратів за відсутності фінансової спроможності забирає у онкологічних хворих останню надію, призводить до рецидивів та прогресування хвороби».

Для покращення діагностики онкохворих на ранніх стадіях, вчасного виявлення онкопатологій Віра Мотречко пропонує опрацювати питання щодо придбання: рентгенівського діагностичного цифрового комплексу на 3 робочих місця, системи УЗД експертного класу та провести капітальний ремонт будівлі онкологічного диспансеру.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top