telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Лілії Ричкіної просять допомоги в отриманні земельних ділянок

До заступниці голови обласної ради Лілії Ричкіної звернулися працівники та пенсіонери соціальної сфери з проханням допомогти вирішити питання  отримання земельних ділянок за рахунок земель запасу для ведення особистого селянського господарства.

Справа в тім, що у 2014 році люди власним коштом виготовили проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, була  проведена обласна державна експертиза проектів, за яку також заплачені кошти, кожен отримав у державному кадастрі витяг про реєстрацію земельної ділянки та присвоєння кадастрового номеру земельної ділянки.

28 вересня 2015 року люди звернулись до Головного управління Держгеокадастру у Сумській області, подавши заяви про затвердження виготовлених проектів та про передачу земельних ділянок у приватну власність.

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» протягом місяця заяви мали розглянути і видати відповідні накази. Однак до цього часу люди чекають відповіді.

Лілія Ричкіна звернулася з депутатським запитом до голови обласної державної адміністрації, прокурора області та керівника головного управління Держгеокадастру у Сумській області з проханням взяти це питання під особистий контроль. У разі підтвердження інформації щодо порушень притягнути до відповідальності винних посадових осіб. 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top