telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутати просять вирішити питання стосовно придбання вакцини проти сказу

Жителі Сумщини страждають через те, що в медичних закладах області відсутня антирабічна вакцина, яка необхідна для профілактики сказу після укусів тварин.

З такою проблемою до депутатів фракції «Відродження» у Сумській облраді, зокрема, звернулися мешканці Середино-Будського району. Вони просять допомогти швидше вирішити це питання.

«Хворі, які сьогодні звертаються до лікарень і потребують проведення антирабічної вакцинації, стикаються з тим, що органи охорони здоров’я не можуть їм допомогти, бо вакцина взагалі відсутня на фармацевтичних ринках країни.

Виходить, шанси на здоров’я є лише в тих, хто має можливість у приватному порядку привезти препарат з-за кордону. Решта ж пацієнтів залишаються наодинці з проблемою, ризикуючи своїм здоров’ям. Від укусів тварин ніхто не застрахований, а проблема сама собою не вирішиться.

Тому ми попросили колег-депутатів підтримати нашу ініціативу та звернутися до Управління охорони здоров’я Сумської ОДА з проханням посприяти швидкому вирішенню питання»,  наголосив депутат Валерій Толбатов.

Відповідний запит уже перебуває у начальника управління Сергія Бутенка, який невдовзі має надати відповідь.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top