telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Володимир Горох: «Людей турбують дороги»

Депутат обласної ради, член постійної комісії з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров'я, материнства та дитинства Володимир Горох на останній сесії обласної ради звернувся з запитом, аби допомогти жителям Кролевецього району відремонтувати дорогу.

Поштовхом для підготовки такого запиту став колективний лист жителів сіл Вергол, Зазірки, Литвиновичи, Ярославець, Тулиголове Кролевецького району, які просять посприяти у ремонті дороги, що проходить через зазначені населені пункти та з’єднує автомобільні шляхи Путивль-Кролевець і Глухів-Кіпті.

Люди пишуть, що їх населені пункти були центром партизанського руху під час другої світової, і саме тут наразі доживають свого віку колишні партизани. Вони з розумінням ставляться до того, наскільки нелегко сьогодні вирішувати подібні питання, і все ж просять їх почути: «У другу світову ми віддавали життя заради мирного майбутнього. Зробіть щасливими вже не нас, навіть не наших дітей, а наших онуків та правнуків, і ми разом розкажемо всій рідній Україні, всьому світові, що МИ - ЄВРОПА!»

Одночасно жителі сіл написали відповідні листи Президенту України, Прем’єр-міністру, голові Верховної Ради, головам облдержадміністрації та обласної ради.

 

Останнє оновлення на Середа, 13 квітня 2016, 12:50

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top