У Сумах може з’явитися відділення бойового самбо

З відповідним депутатським запитом щодо відкриття відділення бойового самбо у комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі «Динамо» що у м. Суми на сесії обласної ради звернулася депутат Віра Мотречко.

Цей вид спорту на Сумщині у пріоритеті, - зазначає депутат, - адже спортсмени-самбісти є призерами чемпіонатів України, Європи та світу у різних вікових категоріях.

До того ж, на думку Віри Мотречки, це сприятиме залученню молоді до систематичних занять спортом, зміцненню здоров’я, підготовці юнаків до служби у Збройних Силах України, і, безперечно, підготовці їх до складу збірної команди області та України.

Обласна рада підтримала депутатський запит, прийнято рішення направити його голові ради Семену Салатенку для розгляду по суті порушеного питання та надання відповіді депутату. 

Увага!

03.04.2020 року о 10-й годині (зал засідань при голові обласної ради, III- й поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube