telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Саме за публічне обговорення забудови Білопілля ратує депутат обласної ради Наталія Калініченко

Історичний центр Білопілля останнім часом хаотично забудовується. У міському парку за 10 років додалося два пам’ятники до вже двох існуючих раніше, встановлено два пам’ятних знаки. Зараз зводиться арка, яка поки що не має жодної «прив’язки» до місцевості, але в цей проект вкладаються бюджетні кошти.

Депутат Сумської обласної ради, обрана за списком Радикальної партії, Наталія Калініченко неодноразово наголошувала на тому, що забудова центру міста повинна бути винесена на громадські обговорення. А ще - необхідно враховувати, передусім, і містобудівельні норми, і генеральний план забудови міста, і використання бюджетних коштів, і насамперед думку людей.

На останній сесії Білопільської міськради 8 квітня Наталія Калініченко звернулася до міського голови Юрія Зарка з вимогою оприлюднити план забудови центру міста, долучити до його обговорення громадськість.

І міський голова, і депутати міської ради часто ухвалюють рішення про встановлення того чи іншого пам’ятника чи знаку під впливом емоцій, політичної доцільності, особистих симпатій того чи іншого керівника. А через 20 років на ці «архітектурні» надбання дивитимуться наші нащадки й їм важко буде уявити, чим тоді керувалася влада, хаотично забудовуючи центр міста.

Міський голова пообіцяв, що найближчим часом план забудови буде опублікований, а депутати і громадськість висловлять свою думку. Чекаємо…

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top