telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутати дізнаються про потреби медичних закладів області

Головним пріоритетом для депутатів обласної ради завжди були й залишаються питання, пов’язані з медичним обслуговуванням населення.

Саме тому народні обранці, які входять до комісії, що опікується питаннями медицини та соціальним захистом, поставили собі за мету ознайомитися з роботою всіх комунальних підприємств області, які надають медичні послуги жителям Сумщини.

Так, 12 квітня Сергій Демеха та Едуард Пінчук відвідали Сумський обласний клінічний перинатальний центр, де зустрілися з головним лікарем Мариною Кузьоминською. Вони обговорили наболілі питання роботи закладу, дізналися, яке медобладнання необхідне для нормальної роботи центру.

Сергій Демеха зазначає, що для того, аби покращити роботу медичної галузі Сумщини, треба, по-перше, дізнатися про проблеми безпосередньо від керівників медичних закладів. По-друге, зробити своєрідний аналіз, де і яке обладнання встановлене, а яке потребується закупити. По-третє, звернутися до начальника управління охорони здоров’я ОДА Сергія Бутенка для створення спільної комісії і покроково вирішувати найважливіші питання та виділяти кошти на закупівлю медобладнання. Можливо, із залученням коштів інвесторів та при допомозі благодійних фондів.

Відтак, депутати вирішили, що на найближче засідання профільної комісії з питань охорони здоров’я буде запрошена голова бюджетної комісії обласної ради Олена Сердюк, яка вже дала попередню згоду, і спільними зусиллями буде розроблений алгоритм по покращенню роботи медицини на Сумщині.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top