telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Семен Салатенко: «Заміна моєї кандидатури у колегії ОДА є винятково політичним рішенням»

Голова Сумської обласної ради Семен Салатенко прокоментував розпорядження голови ОДА Миколи Клочка від 8 квітня 2016 року «Про внесення змін до складу колегії Сумської обласної державної адміністрації», про яке написали місцеві ЗМІ. При чому останні розповсюдили інформацію, що Семена Салатенка вивели із складу колегії, буцімто, через систематичну відсутність голови ради на колегіях.

Очільник депутатського корпусу зазначив, що за період каденції обласної ради сьомого скликання відбулося лише два засідання колегії ОДА – 24 грудня 2015 року та 2 березня 2016 року. У першому засіданні Семен Салатенко брав участь, а на останньому був відсутній через службову необхідність. Тому звинувачення на свою адресу вважає безпідставними. Окрім того, у розпорядженні про систематичну відсутність не йдеться.

«Заміна у складі колегії моєї кандидатури на депутата обласної ради Володимира Токаря є винятково політичним рішенням, оскільки Токар представляє фракцію Блоку Петра Порошенка в обласній раді і є однопартійцем Миколи Клочка. Маю зазначити, що голова обласної ради завжди, за визначенням, входив до складу колегії. На моє особисте переконання, таким кроком Микола Клочко показує, що його політичній силі є чого боятися, оскільки голова ОДА одноосібно виключає тих, хто представляє іншу політичну силу. Одна з причин – те, що я розпочав боротьбу з корупцією», - наголосив Семен Салатенко.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top