telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вчора молодчики в масках намагалися зруйнувати християнську церкву «Благодать»

Вчора, 11 квітня, невідомі молодчики разом з їх «ватажком» на прізвище Кмец, який назвав себе директором Благодійної Організації «Християнський духовний центр», намагалися зруйнувати християнську церкву, що розташована на вул.Д.Коротченка в Сумах. Подія трапилася близько 17-ї години.

На очах у здивованих прихожан та перехожих, дві години поспіль тривало беззаконня. Молодики в балаклавах заблокували приміщення і двір, а потім зірвали двері та вікна в будівлі і почали виносити майно церкви.

Громадськість, яка стала свідком цих подій, зателефонувала депутату обласної ради, адвокату Юрію Клименку, який виїхав на місце. Народний обранець вважає такі дії проявом беззаконня і говорить, що насилля не може бути оправданим, тому буде обов’язково надано правову оцінку діям керівників «Християнського духовного центру».

Як повідомила член християнської церкви «Благодать» Надія Стоволос, люди в масках захопили територію і почали громити майно церкви, яка на цьому місці стоїть більше 20-ти років. Значиться вона й на карті міста.

«Я не розумію як люди, які називають себе християнами, можуть робити такі справи. Мені складно це зрозуміти», - говорить Надія Стоволос.

Пастор протестантської баптистської церкви «Благодать» Михайло Пимоненко цей інцидент назвав не інакше як «рейдерським захопленням».

«Про нашу ситуацію знає міська влада. Тягнеться вся ця історія вже два роки. Люди, які називають себе «Благодійне товариство «Християнський духовний центр», постійно чинять тиск на нас. У нас намагаються віджати землю, щоб будувати на ній свої споруди», - заявив Пастор.

Хто були ці молодчики - невідомо, оскільки офіційних представників ХДЦ на місці конфлікту не було. А сам конфлікт існує, оскільки за однією адресою знаходяться і церква «Благодать» і Християнський духовний центр.

Більше дивіться у відео. 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 12 квітня 2016, 09:15

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top