telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

«Ніхто не ставить під сумнів встановлення у диспансері рентгенапарату», - Володимир Поцелуєв

Депутати обласної ради від фракції «Батьківщина» Віктор Дубінко та Володимир Поцелуєв провели спільну прес-конференцію, на якій пояснили свою позицию щодо ситуації, що склалася навколо встановлення нового рентгенапарату у обласному диспансері радіаційного захисту населення.

Депутати зазначили, що розбирались у ситуації доволі ретельно. Зокрема, Віктор Дубінко повідомив, що наразі диспансер має апарат для обстеження, в якому згоріла рентгентрубка ще 6 років потому. На той час, - за словами депутата, - її заміна коштувала 10-20 тисяч гривень, однак на сьогодні її вартість становить уже 100-150 тисяч гривень. До того ж медичний заклад придбав восени минулого року ще й новий рентгенапарат, який до цього часу не працює.

Для установки нового апарату диспансер запросив 1 мільйон 100 тисяч гривень. Ця сума у березні поточного року  привернула увагу профільної депутатської комісії з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров'я, материнства та дитинства.

Володимир Дубінко каже: «Ми стали дізнаватися, і виявилося - кошторис передбачав не лише установку апарату, але й елітний ремонт рентгенкабінету - підвісні стелі, дороговартісні двері, вікна, обігрівачі, тощо».

Профільна депутатська комісія, на якій були присутні 7 депутатів з різних фракцій проголосували проти виділення такої великої суми, мотивуючи, що медицина Сумщини нерідко не має найнеобхіднішого.

Потім суми коригувались, уточнювались. Одразу кошторис знизився до 850 тисяч грн, потім було вирішено виділити 500 тисяч гривень, у тому числі 480 тисяч – на установку апарату та 20 тис. грн. - для коригування проектної документації.

Однак, минулого тижня чорнобильці вийшли на пікет із натяками, що, начебто, Віктор Дубінко та Володимир Поцелуєв саботують встановлення так необхідного апарату.

«Наразі ніхто не ставить під сумнів встановлення у диспансері обладнання, мова йде лише про оптимізацію коштів. Адже у країні йде війна – нам не до жиру. Кожна копійка, яку ми зможемо зекономити піде для порятунку життя людей», - підкреслює голова фракції «Батьківщина» Володимир Поцелуєв.

Те, що до конфлікту прив’язують, саме депутатів БЮТ, Віктора Дубінку та Володимира Поцелуєва (рішення ухвалювала комісія), вони самі пояснюють власними намаганнями присікти прояви корупції. Кажуть – саме це комусь не подобається.

Залишки коштів на найближчій сесії депутати планують перерозподілити Сумській обласній лікарні для придбання ендопротезів.

Присутній на пресконференції голова обласної організації «Союз. Чорнобиль. Україна» Григорій Демченко погодився,  що ситуація надумана, зазначивши, що чорнобильці байдужі до вартості апаратів, головне - щоб мали можливість лікуватися.

До речі, апарат був закуплений за 3,5 млн. гривень. Віктор Дубінко має інформацію, що подібний можна купити за 2 млн. гривень і обіцяє звернутися до правоохоронних органів, аби перевірити інформацію.  

Останнє оновлення на Понеділок, 11 квітня 2016, 16:05

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top