telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Олег Бояринцев: «Старання виявилися не марними: кролевецькі медики отримали квартири»

Депутат обласної ради - лідер фракції «Воля народу» Олег Бояринцев побував на Кролевеччині. Там відбулась знакова подія – завершена довгоочікувана реконструкція гуртожитку під житловий будинок для медиків Кролевецької центральної лікарні. Відтепер 11 спеціалістів закладу мають власне житло.

Історія цієї реконструкції розпочалась ще 2008 року. Тоді саме перспективами отримати квартиру вдалося залучити в район кілька молодих фахівців та утримати спеціалістів, які на той час працювали у Кролевецькій ЦРЛ, і в розпачі, не маючи житла, готові були виїхати з району у пошуках кращої долі.

2012 року райрада затвердила «Програму забезпечення лікарів Кролевецького району службовим житлом». Однак, реально справа не зрушувалась з місця. Причина банальна – брак коштів. Люди шукали вихід, уже готові були вдаватися до активних дій, а саме - йти до обласної ради, аби розв’язати питання. Втім, на зустріч з медиками приїхали народний депутат України Андрій Деркач і депутат обласної ради Олег Бояринцев. По суті, це вони дали старт цьому будівництву, вибиваючи кошти на різних рівнях.

Уже 2012 року з держбюджету було виділено 3 мільйона 804 тисячі гривень на реконструкцію будівлі гуртожитку під житловий будинок на 16 квартир. У 2015 році з обласного бюджету виділили ще 600 тисяч гривень на виконання ремонтних робіт. Крім того, 132 тисячі надійшло з районного бюджету та 120 тисяч гривень виділили сільські ради.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top