telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Проблеми буринців - на контролі у депутата, першого заступника голови обласної ради

У приміщенні Буринської районної ради особистий прийом громадян здійснював депутат, перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль.

Звістка про те, що нагальні та злободенні проблеми можуть бути вирішені, зібрала буринців у районній раді. Депутат обласної ради та голова районної ради Євгеній Рябоконь вислухали кожного, хто з надією на допомогу, поділився своїми труднощами.

Усі проблеми мали актуальний характер, бо стосувалися тих сфер суспільного життя, з якими громадяни зустрічаються кожен день. Серед них: порядок нарахування та зняття субсидій у п’ятиповерхових будинках; підтримка в будівництві храму; забезпечення сучасною технікою бібліотечної сфери; збільшення закупівельних цін на молоко; виділення земельних ділянок учасникам АТО; заборгованість заробітної плати збанкрутілим підприємством.

Індивідуальні проблеми кожного громадянина є важливими для депутата, тому всі питання Анатолій Річкаль узяв особисто на контроль. Їх розв’язання матиме, безумовно, позитивні зміни у житті буринців.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top