telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Семен Салатенко долучився до Міжнародного дня визволення в’язнів нацистських концтаборів

Сьогодні, 11 квітня, відзначається Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів. Голова обласної ради Семен Салатенко разом з головою облдержадміністрації, мером міста та духовенством долучився до урочистостей, пов’язаних з цією скорботною датою.

У Сумах було два концтабори: на території сучасної ЗОШ № 8 та на перехресті вул. Супруна та вул.Горького. Саме там, а також біля пам’ятника в’язням концтаборів на вул. Кондратьєва, представники влади поклали квіти, а духовенство – відмолило панахиду.

«Ми маємо пам’ятати тих закатованих українців, які були знищені нацистським та радянським тоталітарними режимами. Вони пожертвували найцінніше, що є у людини – життя. Також ми згадуємо і підтримуємо політичних в’язнів путінських таборів: Надію Савченко, Олега Сенцова, Олександра Кольченка та інших в їхній боротьбі за свободу та незалежність України», - підкреслив Семен Салатенко.

Нагадаємо, саме цього дня 1945 року в’язні Бухенвальду підняли повстання проти нацистів, вибороли свою свободу й отримали шанс на життя.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top