telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Семен Салатенко: «Висаджуючи маленькі росточки, ми закладаємо фундамент могутньому лісу»

Кожного року весняної пори Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства організовує і проводить природоохоронну акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках», започатковану одинадцять років потому Державним агентством лісових ресурсів України.

Головна подія цьогорічної Акції відбулась у суботу 9 квітня  на базі Державного підприємства «Тростянецьке лісове господарство».

У заході взяли участь голова Сумської обласної ради Семен Салатенко, голови районних державних адміністрацій області, директор Департаменту освіти у науки Сумської обласної державної адміністрації Олена Попова, керівництво Тростянецького району та міста, а також учнівська молодь і громадськість Тростянця.

«Сьогодні, висаджуючи маленькі росточки, ми закладаємо фундамент могутньому лісу, який слугуватиме вже не нам, а наступним поколінням. Так і держава, яку ми будуємо сьогодні, має стати сильною і могутньою, гідною  патріотів, що віддали своє життя за її незалежність», - наголосив у своєму виступі голова Сумської обласної ради Семен Салатенко.

«Кожного року наші лісгоспи відновлюють більше 1000 гектарів лісу, висаджуючи високопродуктивні насадження цінних порід: сосни, ялини, модрини, дуба. Відрадно, що сьогодні, до справи посадки лісу долучилося керівництво, а також ви, наша майбутня зміна», - привітав учасників Акції начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець .

Також, в ході святкового відкриття Акції, за активну та змістовну природоохоронну роботу загальноосвітні заклади Тростянця та Тростянецького району отримали від організаторів заходу цінні подарунки.

Продовжились офіційні урочистості на лісосіці Тростянецького лісництва посадкою лісу. Після інструктажу по посадці сіянців, який провів для учасників акції головний лісничий Тростянецького лісгоспу Дмитро Кунцевський, взялися до роботи. Висаджували сосну та модрину. За кілька годин спільної праці у Тростянецькому лісгоспі додалося майже 1,5 га нового лісу. Всього ж, Тростянецькі лісівники висадили цього року більше 70 га лісу. 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top