telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Лілія Ричкіна: «Ми мусимо розвивати туристичний потенціал Сумщини»

Заступник голови обласної ради Лілія Ричкіна взяла участь у Парламентських слуханнях, які відбулися у Верховній Раді України і були присвячені розвитку туристичної індустрії як інструменту економічного розвитку та інвестиційної привабливості України.

За словами Лілії Вячеславівни, цей захід був організований завдячуючи голові парламентського комітету Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму Артуру Палатному. Він, до речі, пройшов вперше за останні 14 років, не дивлячись на те, що проблем у цій галузі більше ніж достатньо. Так, Україна приймає за рік біля 13 млн. туристів. Цю цифру можна було б збільшити у декілька разів, якщо здешевити візу, яка коштує втричі дорожче ніж до країн Євросоюзу – 135 євро. Окрім того, її ще й досить складно отримати. На думку присутніх, Україну навпаки треба відкривати для туризму, інвестицій та партнерства. А ще – переорієнтувати туристичні потоки, більше розкривати наш культурний потенціал для країн Європи, Китаю та інших.

Заступник голови Сумської обласної ради говорить, що присутні на парламентських слуханнях зійшлися на думці, що треба розробляти державну програму з розвитку туризму і зробити в Україні рік культури та туризму.

«Якщо взяти, для прикладу, нашу рідну Сумщину, - розповідає Лілія Ричкіна, - нам багато чого є показати іноземцям і жителям інших регіонів України. У нас прекрасні ліси, річки, озера. Багато пам’яток культури та архітектури. Є навіть унікальні, як, наприклад, пам’ятник мамонту. Ми маємо прекрасні природні парки і заповідники. До того ж у нас хороші кліматичні умови. Тому на своєму обласному рівні ми також мусимо розвивати туристичний потенціал, залучаючи таким чином в область не лише гостей, а й додаткові кошти».

У Парламентських слуханнях взяли участь представники вищої ланки державної влади, органів місцевого самоврядування, міжнародних фінансових організацій та дипломатичних місій, керівники міжнародних та вітчизняних туристичних  компаній, приватні інвестори, готельєри, ресторатори, лідери громадських організацій, економічні експерти та журналісти.

Делегація нашої області вручила промоційні комплекти «Сумщина туристична» депутатам ВР Артуру Палатному, Ганні Романовій та іншим організаторам слухань.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top