telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Боксують справжні чоловіки

Минулого тижня, під егідою боксерського клубу «Суми-бокс» у Сумському спортивному комплексі «Олімп» відбувся турнір юних боксерів, вік яких складав від 9 до 18 років. Щоб помірятися силами на рингу прибули команди з Броварів, Полтави, Харкова, Балаклеї, Чернігова, Глухова, Лебедина, Тростянця і, зрозуміло, Сум.

Одними з основних організаторів триденного змагання юних боксерів невипадково стали депутати Сумської обласної ради Костянтин Товстуха та Віра Мотречко. Справа в тім, що як тільки-но випадає вільна хвилина, Костянтин Товстуха з задоволенням тренується та сходиться у спарингу з товаришами по захопленню боксом. В юності він також боксував на обласних та республіканських змаганнях. Віра Мотречко – майстер спорту з дзюдо, і нині має відмінну спортивну форму та виходить на татамі.

Триденні напружені поєдинки визначили переможців, але переможених не було. Як відзначив Костянтин Товстуха, метою цих змагань було виявлення олімпійського резерву України і області. Це організаторам вдалося. Відмінно відсудили поєдинки судді міжнародної категорії Михайло Гречко та  Дмитро Дубров.

Вже зараз можна з упевненістю сказати, що на Сумщині підростає гідна зміна професійному боксерові Тарасу Шелестюку, Заслуженому майстрові спорту України, якого подарувала світові Шосткинщина.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top