telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Семен Салатенко занепокоєний тиском влади на газету «Новини Тростянеччини»

Сьогодні голова обласної ради Семен Салатенко відвідав пленарне засідання сесії Тростянецької районної ради. Питання, яке порушив очільник обласних депутатів – натиск на свободу слова у районі. Головному редактору комунальної газети «Новини Тростянеччини» Павлу Зленку виписали вже дві неаргументовані догани, які він буде оскаржувати у суді.

«Ми будемо звертатись у всі інстанції, до НСЖУ, до народних депутатів та громадських діячів, аби надати цій ситуації якомога ширшого резонансу»,- прокоментував Семен Салатенко.

Водночас, голова Асоціації місцевої преси, депутат обласної ради Наталія Калініченко наголосила на тому, що депутатський корпус має стати на бік головного редактора «Новин Тростянеччини».

«Ми будемо звертатись до керівників політичних партій і громадського сектору, аби не допустити втручання влади у діяльність ЗМІ та перешкоджання курсу Президента на роздержавлення. Про ситуацію з цією газетою вже відомо голові Державного комітету з питань телебачення та радіомовлення Олегу Наливайку. Також ми тримаємо це питання на контролі у тимчасовій комісії обласної ради з перевірки скарг за фактами незаконного втручання у діяльність комунальних ЗМІ та забезпечення свободи слова», - резюмувала Наталія Калініченко.

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 квітня 2016, 15:01

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top