telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Лілія Ричкіна: «Гра «Загадкова та невідома Сумщина» сприятиме пізнанню краю та родинному спілкуванню»

До заступника голови обласної ради Лілії Ричкіної звернулися сумчани-ентузіасти – представники Центру розвитку території та соціального маркетингу «Триторія» Юрій Гладенко, Володимир Мигаль та приватний підприємець Олег Ткачов – з проханням посприяти у тиражуванні краєзнавчої родинної гри-лото «Загадкова та невідома Сумщина».

Відвідувачі пояснили, що ця робота, яку репрезентує Центр розвитку території та соціального маркетингу «Триторія», є частиною Стратегії національно – патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки та проекту «Разом відкриваємо перлини рідного краю». Вона поєднує в собі гру, пізнавальність, етно-ментальність, комунікативність, забезпечує спілкування в команді. Також розвиває інтелект, увагу, логічне мислення, фотографічну пам'ять, навчає порівнювати, аналізувати словесну інформацію з візуальним зображенням об’єктів.

Гра має зображення 120 архітектурних, духовних, мистецьких природно-заповідних об’єктів та видатних людей Сумщини. На думку начальника управління молоді та спорту ОДА Дмитра Лантушенка, гра є важливим фактором вивчення та розвитку зацікавленості підростаючого покоління до історії рідного краю, адже з любові до малої Батьківщини починається любов до країни.

Схвальні відгуки гра «Загадкова та невідома Сумщина», отримала і від членів вченої ради Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. До слова, автором запитань і відповідей якої є старший викладач кафедри соціально-гуманітпрної освіти цього вишу Юрій П’ятаченко. Тож спеціалісти педагогіки вважають доречним її використання у навчально-виховному процесі закладів Сумської області. Гра не складна і дуже цікава навіть для осіб старшого віку. Це дозволяє брати у участь дітям разом з батьками.

Уважно вислухавши відвідувачів, познайомившись з самою грою, заступник голови обласної ради Лілія Ричкіна відначила кілька позитивних моментів. Насамперед гра, безумовно, сприятиме вивченню історії рідного краю, родинному спілкуванню, розвитку інтелекту, уваги, логічного мислення. Залишається лише віднайти фінансові можливості для тиражування нової на теренах області гри.

– Я найближчим часом ознайомлю з краєзнавчо-родинною грою колег по депутатському корпусу, - зазначила Лілія В’ячеславівна, - сподіваюсь кожен з депутатів знайде можливість виділити з так званих депутатських коштів певну суму, аби уже цього року «Загадкова та невідома Сумщина» почала використовуватися у навчальному процесі, позашкільній роботі, у сімейному вихованні.

Останнє оновлення на Четвер, 07 квітня 2016, 14:44

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top