telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Зустріч поколінь: ветерани спорту передають естафету молодим укропам

У Глухові відзначили 95-річчя з дня народження Костянтина Реви - прославленого волейболиста, дворазового чемпіона світу, чиє ім'я закарбували у Залі волейбольної слави Сполучених Штатів: спортивного «Оскара» свого часу удостоїли славетного українця, чиї здобутки довго перелічувати.

Укропівці взяли участь у традиційних іменинах уславленого земляка: на честь Костянтина Реви північна Сумщина щороку збирається на волейбольні змагання. У середині квітня вони знов згуртують шанувальників відбиванки в залі, розділеному сіткою, але об'єднаному почуттями патріотизму.

Турнір, як і тогоріч, патронуватимуть активісти Українського об'єднання патріотів і депутати, що представляють УКРОП у Сумській обласній раді. Змагання із м'ячем, говорить постійний шеф турнірів депутат облради Марія Коняєва, як завжди, на весні подарують заряд бадьорості: наполегливо і заповзято беручи спортивні висоти, молодь гартуватиме власний переможний дух, так необхідний країні в часи історичних випробувань.

«Сімнадцятий Міжнародний турнір серед ветеранів пам'яті Костянтина Реви у Глухові – чергова слушна нагода для молодих патріотів відчути зв'язок поколінь. Ми намагаємось так жити і працювати, щоб у нас було чому навчитися підростаючому поколінню. А де, як не у спорті, це найкраще видно? Дамо молоді гідний приклад у складні часи – найкращий капітал, що принесе дивіденди і малій Батьківщині, і великій Україні!», - ділиться думками Марія Коняєва.

Її колеги по фракції УКРОПу в Сумській обласній раді, нагадаємо, одним із пріоритетів діяльності в представницькому органі вважають політику в галузі молоді та спорту. Наразі опрацьовують чимало ініціатив, які ще чекають на своє втілення після схвалення в сесійній залі.

Останнє оновлення на Вівторок, 05 квітня 2016, 16:01

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top