telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Анатолій Річкаль привітав жителів Сумського району з 93-ю річницею його створення

Минулої суботи Сумський район відзначив своє 93-річчя. З цією поважною датою його жителів привітали керівники області, почесні гості та представники громади.

Перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль у своєму зверненні наголосив: «Я вітаю з днем народження району всіх, хто тут народився і виріс, тих, кому ця земля дає силу і наснагу, тих, хто працював і працює на сумській землі задля процвітання нашого краю. Усе, чим знана й багата земля району – стало можливим завдяки невтомній, напруженій та самовідданій праці всіх жителів. Тож у дні святкування ювілею Сумського району прийміть найщиріші вітання і побажання міцного здоров’я, невичерпної енергії та процвітання».

Анатолій Якович подякував тим жителям району, хто боронить Україну на Сході держави і виконав почесну місію – вручив подяку обласної ради Людмилі Осипчій – учасниці аматорського хорового колективу Бездрицького сільського клубу Сумського району, яка, до речі, сама пише пісні.

Захід відбувся у Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна, де, одночасно й пройшов заключний концерт районного фестивалю народної творчості «Хліборобська пісня-2016» в рамках ІІ етапу  обласного культурно-мистецького фестивалю «Тобі, єдина Україно, натхнення, творчість і любов!», присвяченого  25-й річниці  незалежності України.

У фойє театру була розташована виставка  декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Сумський район – це край мій чарівний», біля якої були представлені майстер-класи вихованців Садівської та Косівщинської шкіл естетичного виховання району: різьба по дереву, малюнок, солом’яна пластика, бісеровикладання, розпис на склі, природній живопис, виставки КЗ СРР – Сумська районна бібліотека, Сумської районної станції юних техніків, Сумського районного Будинку дітей та юнацтва.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top