telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У пленарному засіданні сесії Лебединської райради взяв участь обласний парламентар Ігор Науменко

31 березня у приміщенні Лебединського медичного училища імені М.І. Сітенка відбулося пленарне засідання сьомої сесії міської ради сьомого скликання. Під час відкриття сесії, після виконання Державного Гімну України, прозвучав зворушливий та урочистий гімн міста Лебедин. В роботі сесії взяли участь депутат Сумської обласної ради, член фракції Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Науменко, представники громадськості, підприємці місцевого бізнесу.

На порядку денному розглядалося 16 питань. Серед основних – розгляд виконання міських програм «Освіта м. Лебедина у 2012-2015 році», «Міська програма запобігання і протидії корупції на 2013-2015 роки», «Програма оздоровлення та відпочинку на 2015 рік. Обговорення проходило жваво, задавалися слушні питання, отримані обґрунтовані відповіді. Депутат обласної ради Ігор Науменко наголосив на необхідності розробки та затвердження в короткий термін освітянської програми міста Лебедин на наступні роки, узгодження її з Департаментом освіти і науки Сумської обласної адміністрації та ефективній реалізації заходів. Інші питання, що розглядалися на сесії, в основному стосувалися земельних питань. Відповідно до змін у чинному законодавстві України всі рішення депутати голосували поіменно.

Після закриття сесії відбулася робоча нарада фракції Радикальної партії Олега Ляшка у Лебединській міській раді. Обговорені питання організації особистого прийому громадян депутатами обласної ради, відпрацювання депутатських запитів та звернень, спрямованих на ефективне вирішення проблем містян.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 04 жовтня 2016, 18:56

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top