telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Олександр Стрельченко: депутатський запит щодо порушень законодавства на Охтирщині

У депутатському запиті керівник фракції «Опозиційний блок» повідомляє про численні порушення законодавства навколо Гетьманского національного природного парку, де ведуться масові незаконні вирубки лісу, незаконний вилов риби та порушення закону полювання. Також, повідомляє депутат, на території парку, поблизу берегів річки Ворскла, незаконно розробляється піщаний кар’єр:

«Тисячі кубів піску продаються нелегально, при цьому жодна копійка не йде на розвиток села та на наповнення бюджетів. Разом з цим, на території сільради невідомими особами незаконно збудовано завод із виготовлення деревного вугілля. супереч усім вимогам чинного законодавства співробітники парку здійснюють полювання на тварин упродовж року з використанням мисливських собак. На річці Ворскла та її затоках кілометрами виставляються сітки, а виловлену рибу та раків реалізовують сотнями кілограмів для свого власного збагачення», - йдеться в запиті.

Депутат каже, що керівництво Національного парку, району та правоохоронних органів закривають очі на чисельні порушення законів та зловживання, і припускає корупційні зв’язки та отримання протиправної вигоди. Тож звертається до керівників області, правоохоронних органів, прокуратури, аби перевірити викладені факти та, відповідно, вжити заходів реагування.

Останнє оновлення на Вівторок, 05 квітня 2016, 09:29

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top