telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Дякуємо за милосердя», - Лілія Ричкіна

Заступниця голови обласної ради Лілія Ричкіна взяла участь у церемонії відкриття оновленого онкогематологічного відділення в обласному комунальному закладі СОДКЛ, що було відремонтовано волонтерами благодійної організації «Noka» з Німеччини.

Як зазначила головний лікар обласного комунального закладу СОКЛ Ганна Богданова, співпраця з волонтерами з Німеччини розпочалась ще у 2009-му році, і відтоді, напередодні великодніх свят, щороку благодійники з «Noka» приїздять до Сум, аби допомагати онкохворим дітям.

Вже у 2011 році їхніми стараннями було реконструйовано і відремонтовано майже половина площ відділення. Оновлені палати, бокси, які відтепер відповідають європейським стандартам, як за дизайном, так і за оснащенням. Допомагали німці в ремонтах, меблюванні приміщень дитячої онкогематології і цього року. Нині роботи завершені. Втім, медики сподіваються на подальшу співпрацю.

Заступниця голови обласної ради Ліля Ричкіна від імені депутатського корпусу подякувала волонтерам, які роблять в Україні благородну справу.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 05 квітня 2016, 07:56

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top