Заступник голови обласної ради Лілія Ричкіна взяла участь у роботі сесії Білопільської райради

29 березня відбулося пленарне засідання третьої сесії Білопільської районної ради сьомого скликання. Депутати розглянули 29 питань порядку денного.  Відповідно внесених змін до законодавства України, на цьому засіданні народні обранці вперше голосували поіменно. Раніше рахувалася лише кількість голосуючих «за» проект рішення, «проти», і ті, що утрималися від голосування.

Зі словом до колег із Білопільщини звернулася Лілія Ричкіна. Вона розповіла про прийняті обласні програми та закликала представників місцевих громад взяти участь у конкурсі інвестиційних проектів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. «Реалізація відповідних програм і проектів повинна спрямовуватись на створення оптимальних умов для сталого розвитку спроможних, конкурентоздатних та інвестиційно-привабливих територіальних громад, включаючи заходи щодо підготовки фахівців з місцевого розвитку», - акцентувала увагу заступник голови обласної ради.

Лілія Ричкіна розповіла про зміни, які чекатимуть на громади з наступного року. Так, лише одну третю від загальної кількості учасників зможуть представляти адміністрації. Усі інші – лише місцеві громади. Тож закликала їх готувати якісні й цікаві проекти та довела до відома присутніх, що наразі готується тренінг, в якому зможуть взяти участь усі бажаючі. Спеціалісти допоможуть підготувати документи та надати необхідну консультацію під час підготовки проектів, які, до речі, повинні бути надані до 1 травня поточного року.

 

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube