Депутат облради Марія Коняєва: "В роботі квартальних комітетів немає дрібниць"

У Глухівській міськраді відбулася нарада органів самоорганізації населення (голів квартальних комітетів та старших будинків) з місцевими депутатами, начальниками управлінь та відділів мерії.

Вітчизняне законодавство вказує, що органи самоорганізації – це одна з форм участі членів територіальної громади міста у вирішенні окремих питань місцевого значення. Тому і розмова йшла про нагальні питання щодо участі глухівчан у реалізації соціально-економічного, культурного розвитку міста, покращення благоустрою та деякі питання щодо мобілізації до Збройних Сил України.

Участь в нараді взяла депутат Сумської обласної ради (фракція УКРОП) Марія Коняєва. Як голова одного з квартальних комітетів Глухова, вона звернулась з пропозицією по створенню для голів квартальних комітетів та старших будинків інформаційного довідника з телефонами, реквізитами управлінь і відділів Глухівської міської ради.

«У роботі квартальних комітетів немає дрібниць. Специфіка проблем, до вирішення яких залучають свій час і ресурси голови таких комітетів, передбачає тісну взаємодію з представниками органів місцевого самоврядування. Створення інформаційної бази полегшить необхідне спілкування і свідчитиме про справжню, а не декларативну відкритість чиновників до громадян», - вважає Марія Коняєва.

Серед іншого, вона запропонувала на прохання глухівчан закріпити за кожним із колег міської ради відповідну територію, щоб виборці знали - до кого з обранців територіальної громади вони можуть звертатися у разі потреби.

Марія Коняєва також нагадала, що Сумською обласною радою будуть виділені кошти кожному депутату обласної ради для виконання наших повноважень. За її словами, пріоритетом укропівців буде допомога тяжкохворим людям, особливо дітям.

Останнє оновлення на Четвер, 31 березня 2016, 11:54

Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube