Установи виконання покарань Сумщини включили до обласної програми «Правопорядок»

Керівництво управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області на чолі з Віталієм Тимошенко тісно співпрацює з Сумською обласною радою та Сумською обласною державною адміністрацією.

У наслідок такої співпраці 25 березня 2016 року на пленарному засіданні 4 сесії обласної ради було прийнято комплексну програму «Правопорядок на 2016-2020 роки», в рамках якої протягом 4-х років з обласного бюджету буде виділено 820 тис. грн. на створення сприятливих умов для отримання засудженими освіти, зміцнення матеріально-технічної бази, організації охорони, нагляду і безпеки та покращення матеріально-технічної бази в установах виконання покарань Сумської області.

На жаль, діяльність установ виконання покарань та Сумського слідчого  ізолятору управління Державної пенітенціарної служби України у Сумській області, де утримується понад 2 тисячі засуджених та ув’язнених, фінансується з державного бюджету в розмірі не більше 50% від потреби. В результаті цього матеріально-технічна база і умови тримання осіб, позбавлених волі, не в повній мірі відповідають вимогам Кримінально-виконавчого кодексу України, Закону України «Про попереднє ув’язнення», Європейським  пенітенціарним правилам та іншим нормативно-правовим актам.

Тому, на придбання для загальноосвітніх шкіл, що діють при установах виконання покарань комплектів комп’ютерної техніки, відеопроекторів, екранів (мультимедійних дощок), обладнання клубу для засуджених та приміщень для роботи гуртків за інтересами, секцій в програмі передбачено 325  тис. грн.

Для придбання в установи виконання покарань комплектів наручників, радіостанцій, сучасних ліхтарів охоронного освітлення, відеореєстраторів та відеокамер  передбачено 335 тис. грн.

А також, для облаштування посудомийного відділення, проведення модернізації водопровідної мережі, модернізації прального відділення лазно-прального комплексу, облаштування виробничих приміщень їдальні виділено 160 тис. грн.

 

Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube