Наповнення бюджету – справа спільна

Депутат обласної ради, керівник фракції «Опозиційний блок» Олександр Стрельченко звернувся з депутатським запитом до голови ради, аби перевірити інформацію про можливе ухилення від сплати податків підприємств нафтогазовидобувної сфери області.

«Останнім часом мешканцями Сумської області та ЗМІ поширюються відомості про ухилення від сплати податків підприємствами нафтогазовидобувної сфери області, зокрема АЗС під брендами ANP та «АВІАС».

Зокрема, у запиті він повідомляє, що у лютому 2016 року працівниками Головного управління Державної фіскальної служби в Сумській області виявлено факт ухилення від сплати податків на 16 млн. грн. підприємством, яке займається нафтогазовидобувною діяльністю.  За даним фактом відомості про вчинення кримінального правопорушення внесено у ЄРДР за ч. 3 ст. 212 КК України та розпочато досудове розслідування.

Депутат також наводить інформацію, що наприкінці 2014 року ГУ ДФС вже виявлялись випадки ухилення від сплати податків на суму близько 14 млн. грн. автозаправними станціями під брендами ANP та «АВІАС». Тоді у ході обшуків на вказаних АЗС вилучено 298 тонн пального, орієнтовною вартістю 4, 952 тис. грн.

Олександр Стрельченко каже про системний характер порушень чинного законодавства у цій сфері, недостатню боротьбу правоохоронних органів по запобіганню та вчиненню подібних злочинів і, як наслідок, використання нових схем підприємствами.

Відтак, депутат вимагає звернутися до начальника ГУ ДФС в Сумській області щодо проведення перевірки викладених фактів, а також винести на сесію питання про звіт начальника ГУ ДФС в Сумській області про стан боротьби зі злочинами, пов’язаними з ухиленням від сплати податків підприємствами нафтогазовидобувної сфери.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 11 квітня 2016, 08:11

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube