Депутат Олександр Стрельченко: «Ми маємо допомагати тим, хто цього найбільше потребує»

Голова фракції «Опозиційний блок» в Сумській обласній раді Олександр Стрельченко стурбований нестачею коштів для лікування дітей, яким зроблена пересадка внутрішніх органів.

З відповідною проблемою до обласного парламентаря звернулося правління Сумського міського ГО «Світоч», яке безпосередньо допомагає малечі, що пережила пересадку органів.

Тому, аби не ставити під загрозу життя таких дітей, Олександр Стрельченко направив депутатське звернення до голови Сумської облдержадміністрації з проханням виділити додаткові кошти на закупівлю життєво необхідних ліків для дітей до кінця поточного року.

«Ліки, які підтримують здоров’я дітей, нині – дороговартісні. А враховуючи складну економічну ситуацію, більшість батьків сьогодні не в змозі самостійно їх придбати», - зазначив депутат.

Він закликав керівника області не бути байдужим до проблеми та знайти додаткові кошти, адже від цього залежить життя та здоров’я дітей. 

 

Увага!

13.11.2019 року о 15.00 годині в приміщенні обласної ради (ІІІ поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва з питання погашення заборгованості по заробітній платі в бюджетних установах.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube