telegram Facebook Twitter Youtube

Голова бюджетної комісії обласної ради Олена Сердюк відвідала Красногорівку, що на Донеччині

Сумська делегація на чолі з керівником постійної депутатської комісії з питань бюджету обласної ради Оленою Сердюк знову відвідала Донецький регіон. Як і водиться останні місяці, побували сумчани у Красногорівці та на розширеній апаратній нараді у Мар’їнській РДА.

Разом із головою райдержадміністрації Володимиром Морозом та головою районної ради Олегом Д’яченком вони обговорили бюджетні питання. Зокрема торкнулися теми першочергового фінансування проектів зруйнованих будівель, відновлення після обстрілів житлових будинків та Красногорівської школи, термоізоляції районної лікарні тощо.

Олена Сердюк у Красногорівці поспілкувалася з населенням, передала разом із волонтерами гуманітарний вантаж для жителів міста – взуття, іграшки, одяг, форму. А від Сумської обласної організації ВО «Свобода» – спортивний інвентар для шкіл.

Голова Красногорівської військово-цивільної адміністрації Олег Ливанчук отримав подяку від БФ «Сагасітас» за активну громадську позицію і прийняв у подарунок від Олени Борисівни та БФ «Сагасітас Україна» сучасний комп’ютер і багатофункціональний принтер, які необхідні для роботи адміністрації.

Нагадаємо, це вже не перша поїздка сумчан до Красногорівки. Раніше були передані більше 2 тисяч саджанців хвойних дерев, саджанці плодових дерев, кущів ягід, 300 кущів троянд, гуманітарна допомога. А на квітень готується підписання меморандуму про міста-побратими між Сумами, Охтиркою, Конотопом та Красногорівкою.

Голова військово-цивільної адміністрації Красногорівки Олег Ливанчук наголошує, що допомога сумчан неоціненна. Головне, говорить він, – моральна підтримка і відчуття, що про людей, які живуть на обстрілюваній території, не забувають. 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення