telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Депутат облради Олександр Буднік порушив питання капітального ремонту мосту через річку Ворскла

Під час сесії депутат обласної ради, голова фракції «Відродження» у Сумській облраді Олександр Будник порушив питання капітального ремонту мосту через річку Ворскла, який знаходиться на ділянці автодороги Т1923 Тростянець – Ніцаха – Солдатське.

З таким проханням до депутата звернулися мешканці села Ніцаха, що на Тростянеччині. Як виявилося, залізобетонна споруда довгий час перебуває в аварійному стані. Частково зруйновані плити є справжнім випробуванням для водіїв. Крім того, пошкоджені мостові опори. А зруйнована захисна огорожа створює велику небезпеку, особливо у темний час доби.

Через те, що в селі Ніцаха відсутня школа, місцеві жителі змушені відправляти своїх дітей до села Солдатське Великописарівського району. І саме цією аварійною спорудою кілька разів на день проїжджає автобус зі школярами. Ускладнює ситуацію те, що мостом активно курсують багатотонні вантажівки, тому споруда продовжує розвалюватися.

«Неможна гаяти час і допускати повного руйнування шляхопроводу. Це колись призведе до людських жертв і матеріальних збитків, які значно перевищать вартість капремонту. Прошу невідкладно розглянути дане питання і посприяти виділенню коштів на відновлення споруди», – наголосив Олександр Будник під час сесії.

Депутат направив відповідний запит голові Сумської облдержадміністрації Миколі Клочку та начальнику Служби автомобільних доріг у Сумській області Івану Романюку.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top