telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Народні обранці проголосували за обласні програми і звернення до центральної влади

Народні обранці на пленарному засіданні 4 сесії обласної ради прийняли ряд програм. Зокрема комплексну програму «Правопорядок на 2016-2020 роки», обласну цільову комплексну програму «Молодь Сумщини» на 2016-220 роки, обласну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 рік, обласну комплексну програму «Освіта Сумщини у 2016-2018 роках», регіональну програму відшкодування частини відсотків за кредитами, отриманими об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельними кооперативами, на впровадження енергозберігаючих заходів у житлових будинках на 2016-2020 роки.

Депутати розглянули пропозиції Сумської обласної державної адміністрації, щодо посилення соціального захисту окремих категорій населення і затвердили Обласнупрограму здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2017 роки

Основним завданням цієї Програми є забезпечення реалізації прав громадян на пільговий проїзд в автомобільному транспорті. Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми (це кошти місцевих бюджетів у вигляді субвенції обласному бюджету) становить 67495,2 тис. гривень, у тому числі на 2016 рік в сумі 33747,6 тис. гривень, на 2017 рік - 33747,6 тис. гривень. Відтепер щороку до 01 березня року наступного за звітним обласна рада буде заслуховувати звіт про хід виконання Програми на своєму пленарному засіданні.

Народні обранці Сумщини прийняли кілька звернень до керівництва країни. Вони стосувалися необхідності вдосконалення окремих питань нормативної грошової оцінки земельних ділянок, ситуації на ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання».

У зв’язку зі змінами у складі депутатського корпусу, обласна рада припинила повноваження представників обласної ради у раді співзасновників обласної газети «Сумщина» Олександра Кудіна, Івана Ребенка та Сергія Хомутінніка. Новими представниками обласної ради у раді співзасновників обласної газети «Сумщина» обрано депутатів обласної ради Володимира Гороха, Сергія Демехи та заступника голови обласної ради Лілію Ричкіну.

На пленарному засіданні депутати також розглянули майнові та кадрові питання, погодили Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, клопотання щодо нагородження відзнаками Верховної Ради України.

Проте не всі питання порядку денного були підтримані депутатами. Так, не набрав необхідної кількості голосів проект щодо обрання кандидатур представників громадськості до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Сумській області.

Останнє оновлення на Понеділок, 28 березня 2016, 07:17

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top