telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Депутати обласної ради намагаються попередити виникнення трагедії у Кролевці

Жителі Кролевця кілька літ спостерігають за тим, як димар колишнього Кролевецького хлібозаводу з кожним роком змінює кут нахилу. Стара багатотонна споруда, покрита тріщинами, створила реальну небезпеку для кролевчан. Будь-якої хвилини вона може зрівнятися із землею, прихопивши із собою сусідні будівлі, і що найстрашніше – чиїсь життя. Численні прохання городян захистити їх від небезпеки залишаються поза увагою місцевих чиновників.

«Якщо зараз міська влада не зверне серйозну увагу на цей димар, може трапитися велика біда. Адже він стоїть біля магазину, де щодня - потік людей. І не дай Бог ця цегляна споруда зачепить торговий зал супермаркету.

Згадаймо нещодавню трагедію в центрі Києва на вул. Б. Хмельницького, коли з-під обваленого старого будинку діставали тіла людей. Цю трагедію можна було попередити, враховуючи стан будівлі. Це помилка влади. Тому давайте вчитися на чужих помилках і попереджувати власні такі трагедії», - наголосив голова фракції «Відродження» в Сумській облраді Олександр Будник.

Депутат озвучив на сесії обласної ради запит, в якому ініціює проведення повного обстеження стану димару і прийняття негайного рішення щодо усунення небезпеки, яку несе аварійна споруда жителям Кролевця.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top