telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Три райони – три виїзні прийоми громадян депутатами обласної ради

Напруженим видався передсесійний день 24 березня у депутатів Сумської обласної ради Віри Лаврик та Костянтина Товстухи.

Вони провели спільний виїзний прийом громадян у трьох районах області: Недригайлівському, Липово-Долинському та Роменському.

Кожна хвилина спілкування з людьми була насиченою до краю. Голови районних, сільських та селищних рад, представники бізнесу, вчителі, лікарі, пенсіонери – всі були вислухані. Кому депутати відразу давали відповідь, як вирішити проблеми, запити більшості занотували, щоб вивчити питання більш докладніше.

Людей в основному хвилюють проблеми, що й всюди по області: чи впорядкують перевезення пільгових категорій населення, чи підвищиться якість надання медичних послуг у районних лікарнях, фельдшерсько-акушерських пунктах. Особливе занепокоєння  викликають закриття малокомплектних шкіл, невирішення питань виділення земельних ділянок для учасників АТО та працівникам соціальної сфери вищезазначених  районів.

Стурбовані Мешканці Липово-Долинського району затягуванням строків вивезення пестицидів з территорій населених пунктів ,задля чого потрібні значні кошти.  Молоді всіх трьох районів не вистачає спортивних залів, місць культурного відпочинку, де б можна було впорядкувати різноманітні секції, для організації здорового способу життя.

Неодноразово люди ставили питання низької заробітньої плати працівників медичної галузі, просили посприяти у налагодженні автобусного сполучення між Ромнами та Перехрестівкою, наполягали про невідкладність ремонту очисних споруд в Біловодах, гостро ставили питання щодо функціювання полігону твердих відходів у місті Ромнах та районі.

Депутат обласної ради, Костянтин Товстуха, як голова комісії спільної власності территоріальних громад та приватизації Сумської обласної ради, не міг не завітати до Недрігайлівського, Липово-Долинського та Роменського агролісгоспів, де поспілкувався з керівниками та коллективами, ознайомився з цілою низкою питань.

Попередній і головний висновок зі спілкування з людьми в трьох районах депутати Костянтин Товстуха та Віра Лаврик зробили один: люди бажають змін на краще і готові ще терпіти нинішні реформи заради майбутнього. Але терпіння це - має межі. Тому завдання стоїть перед депутатами облради дуже важливе: дослухатися до людей і зробити все можливе щоб виконати їх накази.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 березня 2016, 11:11

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top