Депутати облради спростовують неправдиву інформацію, яку розповсюдила в.о. голови Господарського суду Сумської області

У мас-медіа Сумщини пройшла інформація про пікет представників громадськості біля будівлі господарського суду Сумської області, який відбувся 16 березня. Мітингувальники вимагали відставки судді, якій своїм рішенням від 3 березня продовжив термін дії договору оренди ТОВ «Укртехносинтез», пролонгацію якого міська рада робити відмовилася.

Справа в тому, що підприємці, які здійснюють підприємницьку діяльність біля універмагу «Київ», планували сплачувати податки від своєї діяльності до міського бюджету, а не ТОВ «Укртехносинтез». Господарський суд розпорядився інакше.

Після мітингу в.о. голови суду Олена Резніченко направила до Головного управління Національної поліції в Сумській області заяву із звинуваченнями на адресу «організаторів», що ті не забезпечили правомірну поведінку учасників акції. Також у заяві прямо йдеться про звинувачення  депутатів обласної ради Юрія Клименка та Віктора Дубинки у нібито керуванні діями учасників акції. Зокрема сказано: «керував діями учасників акції адвокат Клименко Ю.М. та депутат обласної ради Дубинко В.П.».

Депутати обласної ради Юрій Клименко та Віктор Дубінко спростовують недостовірну інформацію викладену у заяві в.о. голови господарського суду Сумської області. Вони повідомили, що дійсно були присутні на мирному мітингу, підтримуючи підприємців споживчого товариства «Майбутнє», як депутати Сумської обласної ради, а інформація розповсюджена в.о. голови господарського суду Сумської області – Оленою Резніченко є недостовірною та такою, що принижує честь, гідність депутатів.

«У заяві Олени Резніченко, - зазначив Юрій Клименко, - міститься неправдива інформація про організаторів акції і неправильно вказана навіть назва Споживчого товариства, яке подавало заявку на проведення мирного мітингу до виконавчого комітету Сумської міської ради. Насправді це не ГО «Майбуття», а споживче товариство «Майбутнє». Крім того, у заяві містяться відомості, що учасники мирної акції нібито нехтували вимогам працівників поліції, проте хочу повідомити, що у моїй присутності жодних вимог чи прохань з боку працівників правоохоронних органів не було і не могло бути, оскільки акція була виключно мирна та спрямована на висловлення громадської позиції учасників акції. Я взагалі не впевнений, що дану заяву готувала особисто суддя Олена Резниченко, оскільки вважаю її досвідченою та порядною людиною».

http://tv.sumy.ua/pidpryyemtsi-z-rynku-bilya-univermagu-kyyiv-vlashtuvaly-piket-pid-stinamy-gospodarskogo-sudu-sumskoyi-oblasti/ 

Останнє оновлення на Четвер, 24 березня 2016, 18:51

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради