Депутати-укропівці Сумської облради: виховувати в дітях почуття прекрасного слід змалечку

У міському Палаці культури Глухова відбувся звітний концерт загальноосвітньої школи №1. Захід, що зібрав кількадесят талановитих учнів і повну залу глядачів, відвідала депутат Сумської обласної ради Марія Коняєва (фракція УКРОП). Разом з колегою по фракції Андрієм Божком глухівчанка традиційно переймається культурно-мистецьким життям райцентру. Патронуючи молоді таланти, вони дбають про всебічний розвиток маленьких українських патріотів.

«Вчити дітей прекрасному слід від маминої колискової. Аби діти виростали культурно багатими, причепити любов до високого мистецтва, хай навіть аматорського, потрібно і вдома, і в дитячому садочку, і у школі», - переконана Марія Коняєва.

Звертаючись до учасників та глядачів звітного концерту школярів, вона побажала, щоб дух любові, доброти і натхнення панував не тільки під час концертів, а і в буденному житті.

«Депутати облради з нашої фракції постійно приділяє увагу місцевим освітнім закладам. Йдеться як про моральну підтримку педагогів та вихованців дитячих садків та шкіл, так і про матеріально-технічний стан установ», - додає Андрій Божок.

Останнє оновлення на Середа, 23 березня 2016, 15:27

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради