Національна академія державного управління при Президентові України розпочинає прийом слухачів

Національна академія державного управління при Президентові України розпочинає прийом слухачів на денну, вечірню та заочну форми навчання з надання освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Управління та адміністрування» за державним замовленням та за кошти фізичних та юридичних осіб.

Прийом на навчання здійснюється за умовами, визначеними Положенням про прийом слухачів до Національної академії, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2013 року №255.

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до п.3 Положення посадові особи місцевого самоврядування, які перебувають на виборних посадах, направляються на навчання за рішенням відповідних рад.

Документи подаються до приймальної комісії особисто з 1 квітня по 31 травня 2016 року – до Національної академії (м. Київ), з 1 квітня по 10 червня 2016 року – до регіональних інститутів державного управління, вступні екзамени відбудуться з 6 по 24 червня 2016 року.

Вичерпну інформацію з питань прийому на навчання до Національної академії можна отримати за тел.: (044) 455-69-01 та на офіційному сайті: http://www.academy.gov.ua

Одночасно повідомляємо, що 09 квітня 2016 року з 11-ї години в Національній академії за адресою: м.Київ, вул.Ежена Потьє, 20, буде проходити День відкритих дверей. Програмою заходів передбачено зустріч із керівництвом Національної академії, завідувачами кафедр, професорами, викладачами, слухачами, а також пробне комп’ютерне тестування з державно-управлінських, соціально-економічних, політико-правових, історико-культурних питань та іноземної мови.

Останнє оновлення на Середа, 23 березня 2016, 16:45

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради