Відбулося засідання депутатської комісії з питань освіти, культури, туризму, спорту та молодіжної політики

Присутні представники ЗМІ, громадськість, а на порядку денному більше десятка актуальних, важливих для області питань. Зокрема, внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2016 рік.

Планується поповнення статутного капіталу комунального підприємства Сумської обласної ради «Аеропорт Суми» на 453, 1 тис. гривень, добудова школи у Гребениківці, реконструкція очисних споруд обласного протитуберкульозного диспансеру, капітальний ремонт будівлі Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей тощо.

Комісія розглянула зміни до обласного бюджету на 2016-й рік. Зазначалось, що на 506 тисяч гривень збільшена дохідна частина обласного кошторису. Депутати погодили розподіл медичної субвенції: так, управлінню охорони здоров’я виділяється 33 млн. 504 тисячі гривень, у т.ч 30 мільйонів - на поточне утримання закладів, а саме – придбання медикаментів і перев’язочних матеріалів. 689 тисяч гривень. Залишок субвенції буде спрямовано на підготовку кадрів для профтехосвіти. Комісія погодила Обласну комплексну програму «Освіта Сумщини у 2016-2018 рр.», Обласну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-й рік, Обласну цільову комплексну програму «Молодь Сумщини на 2016-2020 роки». Депутати розглянули низку власних та кадрові питання.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради