telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Голова обласної ради сприятиме розвитку панкратіону на Сумщині

Вчора, першого дня березня, разом із депутатом Миколою Березіним до голови обласної ради завітали представники федерації панкратіону Сумщини. Вони розповіли Семену Салатенку про проблеми розвитку бойових видів спорту у регіоні.

Не зважаючи на те, що Сумщина – лідер серед цих видів спорту в Україні, наші спортсмени завжди беруть призові місця не лише в межах держави, а і на європейських змаганнях. Втім, є ряд проблем, з якими вони стикаються. Це, перш за все, відсутність достатньої кількості спортивних шкіл для панкратіону та кваліфікованих тренерів. Очільник обласних парламентарів пообіцяв посприяти у вирішенні цього питання.

«Зараз ми будемо шукати достойне приміщення у Сумах, яке можна було б обладнати під спортивну школу для занять з панкратіону. Також обласна рада докладе всіх зусиль, аби знайти гідного тренера», - зазначив Семен Салатенко.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top